Pannonia Bio Zrt.

Folyamatoperátor

Munkavégzés helye: Dunaföldvár

Feladatok:

  • Az irányítási rendszer folyamatos felügyelete, szükség szerinti beavatkozások elvégzése
  • Rendszer működéséhez szükséges napi ellenőrzések elvégzése
  • Biztonsági ellenőrzések, esetleges problémák jelzése
  • Riportok készítése
  • Az előírt tisztítási feladatok elvégzése
  • Munkavédelmi előírások betartása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Folyamatos műszak (12-24/12-48) vállalása

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen, gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Alapszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Cafeteria bruttó 500.000 Ft/év
  • Havi bónusz, kitűzőtt területi teljesménycélok elérése alapján
  • Teljesítmény alapú év végi bónusz
  • Bejárási támogatás gépjárműre – nettó 30 Ft/km
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Kedvezményes céges melegétel vásárlási lehetőség
  • Gyümölcsnap minden hétfőn
  • Kiváló minőségű munkaruházat és védőfelszerelések
  • Elismerés és díjazás program
  • Szemüveg támogatás
  • Covid oltás esetén plusz igazolt fizetett távollét
  • Munkatárs ajánlási jutalom
  • Csapatépítő programok
  • Vállalati rendezvények

Köszönjük, hogy érdeklődik a társaságunk iránt. A pályázata feldolgozása érdekében Önnek hozzá kell járulnia ahhoz, hogy a toborzási eljárás során történő felhasználás céljából kezeljük a személyes adatait.

Az adatkezelés céljai: Munkavállalók álláspályázataihoz és felvételéhez kapcsolódó humánerőforrás-gazdálkodási célok, törvényes vállalati és üzleti célok, a foglalkoztatáshoz kapcsolódó nyilvántartások vezetésére vonatkozó kötelezettség teljesítése, általános munkaügyi feladatokkal kapcsolatos tevékenységek végrehajtása.

Adatainak az alábbiakban történő benyújtásával Ön kifejezetten hozzájárul ahhoz, hogy a Pannonia Bio Zrt., valamint annak holdingtársasága és leányvállalatai a felvételi folyamat során eltárolják az Ön személyes adatait.

Maximum 5mb-os file-t tud feltölteni. Elfogadott formátumok: doc, docx, jpg, png, pdf