Pannonia Bio Zrt.

Ipari takarító

Munkavégzés helye: Dunaföldvár

Feladatok:

  • Gyár épületeinek, külső és belső területének napi tisztántartása
  • Telephelyhez tartozó utak, járdák takarítása
  • Technológiai berendezések, csövek, tartályok tisztítása
  • Melegvizes magasnyomású mosóval történő vizes tisztítási munkák
  • Üzemhibából fakadó takarítási, tisztítási feladatok
  • Egyéb teendők mint: fűnyírás, locsolás, gazolás, hó eltakarítása, jégtelenítés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • Magas fokú teherbírás
  • Rugalmasság
  • Precizitás
  • Egy vagy több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Cafeteria bruttó 500.000 Ft/év
  • Havi bónusz, kitűzőtt területi teljesménycélok elérése alapján
  • Teljesítmény alapú év végi bónusz
  • Bejárási támogatás gépjárműre – nettó 30 Ft/km
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Kedvezményes céges melegétel vásárlási lehetőség
  • Gyümölcsnap minden hétfőn
  • Kiváló minőségű munkaruházat és védőfelszerelések
  • Elismerés és díjazás program
  • Szemüveg támogatás
  • Covid oltás esetén plusz igazolt fizetett távollét
  • Munkatárs ajánlási jutalom
  • Csapatépítő programok
  • Vállalati rendezvények

Köszönjük, hogy érdeklődik a társaságunk iránt. A pályázata feldolgozása érdekében Önnek hozzá kell járulnia ahhoz, hogy a toborzási eljárás során történő felhasználás céljából kezeljük a személyes adatait.

Az adatkezelés céljai: Munkavállalók álláspályázataihoz és felvételéhez kapcsolódó humánerőforrás-gazdálkodási célok, törvényes vállalati és üzleti célok, a foglalkoztatáshoz kapcsolódó nyilvántartások vezetésére vonatkozó kötelezettség teljesítése, általános munkaügyi feladatokkal kapcsolatos tevékenységek végrehajtása.

Adatainak az alábbiakban történő benyújtásával Ön kifejezetten hozzájárul ahhoz, hogy a Pannonia Bio Zrt., valamint annak holdingtársasága és leányvállalatai a felvételi folyamat során eltárolják az Ön személyes adatait.

Maximum 5mb-os file-t tud feltölteni. Elfogadott formátumok: doc, docx, jpg, png, pdf