Teherautó sofőr

Munkavégzés helye: Dunaföldvár

 Szeretsz vezetni és nem okoz gondot a műszakos munkavégzés? Fontos számodra, hogy bejelentett munkahelyen dolgozz egy megbízható cégnél? Csatlakozz hozzánk teherautó sofőr pozícióba!

Miért éri meg nálunk dolgozni?

  • Bejelentett munkaviszonnyal foglalkoztatunk saját állományban
  • A hónap 5. munkanapján garantáltan átutaljuk a munkabéred
  • Előre kiszámítható műszakrendben dolgozhatsz (12-24/12-48)
  • Béren kívüli juttatási elemeinkkel tesszük komfortosabbá munkatársaink mindennapjait

Amit a munkádért cserébe kínálunk:

  • Cafeteria: Bruttó 500 000 Ft-os éves cafeteriát biztosítunk számodra (használhatod vendéglátásra, szabadidős célokra, de akár a bölcsődei, óvodai étkezést is fizetheted belőle).
  • Havi bónusz: a kitűzött területi teljesítménycélok elérése esetén ezt a plusz juttatást is hazaviheted.
  • Teljesítmény alapú év végi bónusz: a fizetésen túl év végi teljesítménybónuszt is adunk.
  • Bejárási támogatás gépjárműre: számunka fontos, hogy minél kevesebbet kelljen a munkabéredből a bejárásra költened, ezért a munkahelyre bejárásod nettó 50 Ft-tal támogatjuk kilométerenként.
  • Élet- és balesetbiztosítás: a gondoskodás fontos érték számunkra, ezért magas összegű élet- és balesetbiztosítást kötünk minden munkavállalónkra.
  • Medicover egészségbiztosítás: Az egészséged védelme érdekében szolgáltatás alapú egészségbiztosítást vehetsz igénybe: ez ingyenes orvosi szűrővizsgálatokat és szakrendeléseket jelent a magánegészségügyi rendszerben. Ha szeretnéd, a családtagjaid számára is biztosíthatod ugyanezt.
  • Kedvezményes céges melegétel vásárlási lehetőség: a munkanapjaidon 50% kedvezménnyel vásárolhatsz meg egy napi menüt.
  • Gyümölcsnap: fontos számunkra hogy fitt legyél, így hétfőnként minden munkavállalónk számára biztosítunk egy kis vitamin utánpótlást.
  • Kiváló minőségű munkaruházat és védőfelszerelésekkel biztosítjuk számodra, hogy a munkában még komfortosabban érezd magad.
  • Szemüveg támogatás: ha szemüveget használsz, és szeretnéd lecserélni, 2 évente támogatást vehetsz igénybe.
  • Munkatárs ajánlási jutalom: ha sikeresen ajánlasz egy ismerőst bármilyen munkakörre, magas összegű jutalommal honoráljuk.
  • Csapatépítő programok, vállalati rendezvények: szeretjük a közös programokat, így rendszeresen szervezünk grill party-t, túrákat, közös karácsonyi vacsorát, családi napot

Mivel fognak telni a munkanapjaid?

  • Az etanol kiszállításával a telephelyünkről kamionnal és a vasúti töltőn történő átfejtésével
  • Uszály- és vasúti szerelvények etanollal való megtöltésével
  • A vasúti telepről  történő minta behozatalával a vagonok töltésének megkezdése előtt
  • Alkalomszerűen külföldi, határközeli napi szállítással (tartányos szerelvénnyel)
  • Folyékony, növényi eredetű szerves trágya közeli helyszínre történő tartányos szállításával
  • Teherautó külső és belső tisztántartásával, előírások szerinti ellenőrzéséve, folyadékszintek ellenőrzésével
  • Szállítólevelek és a szállításhoz szükséges egyéb dokumentációk kitöltésével, aktuális értékek felmérésével
  • Alkalmanként telephelyen belüli késztermék mozgatásával (billencses szerelvénnyel)

A munkakör betöltéséhez rendelkezned kell:

  • ADR 2-es és 3-as tanúsítvánnyal
  • „C” és „E” kategóriás jogosítvánnyal
  • GKI kártyával
  • Közúti veszélyes áruszállításában szerzett minimum 2 éves tapasztalattal
  • Jó kommunikációs és szervező készséggel
  • Vállalnod kell a folyamatos műszakot (12-24/12-48)

Értékeljük, ha elmondhatod magadról, hogy:

  • Rendelkezel 2-es és 3-as típusú tűzvédelmi szakvizsgával

Köszönjük, hogy érdeklődik a társaságunk iránt. A pályázata feldolgozása érdekében Önnek hozzá kell járulnia ahhoz, hogy a toborzási eljárás során történő felhasználás céljából kezeljük a személyes adatait.

Az adatkezelés céljai: Munkavállalók álláspályázataihoz és felvételéhez kapcsolódó humánerőforrás-gazdálkodási célok, törvényes vállalati és üzleti célok, a foglalkoztatáshoz kapcsolódó nyilvántartások vezetésére vonatkozó kötelezettség teljesítése, általános munkaügyi feladatokkal kapcsolatos tevékenységek végrehajtása.

Adatainak az alábbiakban történő benyújtásával Ön kifejezetten hozzájárul ahhoz, hogy a Pannonia Bio Zrt., valamint annak holdingtársasága és leányvállalatai a felvételi folyamat során eltárolják az Ön személyes adatait.

Maximum 5mb-os file-t tud feltölteni. Elfogadott formátumok: doc, docx, jpg, png, pdf